Informácia o ukončení činnosti

Dôležité informácie týkajúce sa spoločnosti Diners Club CS s.r.o.

Radi by sme sa poďakovali našim klientom a obchodným partnerom za takmer 25 rokov spolupráce a prejavenú dôveru. Dúfame, že nami ponúkané produkty a služby zanechajú u našich klientov a v histórii takého výnimočného platobného trhu, akým sa stalo Slovensko a Česká republika pozitívnu skúsenosť.

V súlade so strategickým rozhodnutím jediného spoločníka ukončiť činnosť na slovenskom a českom trhu spoločnosť Diners Club CS s.r.o. čoskoro stiahne z obehu všetky vydané platobné karty.

Doteraz vydané karty budú fungovať až do vypršania platnosti uzatvorených zmlúv, pričom v tomto období zostanú zachované všetky funkcie platobných kariet Diners Club International ako aj pridaná hodnota v oblasti nami ponúkaných benefitov, cestovného poistenia a vernostného programu. Výpovedná lehota Vašej zmluvy uplynie a zmluva zanikne 3.8.2022 po 0:00 SELČ.

Ďalšia akceptácia kariet so značkami Diners Club International, Discover® a PULSE® na slovenskom a českom trhu bude aj naďalej pokračovať a rozvíjať sa, a to priamo v spolupráci s platobnými inštitúciami s globálnou sieťou Discover®.

Podrobné informácie o procese ukončovania činnosti budú poskytnuté v rámci individuálnej komunikácie s jednotlivými zainteresovanými stranami.

Ďakujeme Vám za využívanie našich služieb a sme radi, že sme boli Vašou voľbou a mohli Vás sprevádzať pri Vašich cestách. 
Tím Diners Club CS
© 2023 DCCS, s.r.o.